Afyon Yol Yardım
Afyon Yol Yardım

Afyon Yol Yardım

 

Aracınız nerede kaldıysa bizi arayın kurtaralım. Bizi günün her saatinde arayabilirsiniz. Gece veya gündüz arayabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız.


Sizlere acil oto çekici hizmeti vermeye ve yaptığımız işten, çalışma şeklimizden sizleri memnun etmeye devam ediyoruz. Çalışma ekibimizdeki çalışan personellerimiz profesyonellikle ve titizlikle çalışarak sizleri memnun etmeye devam ediyor.Çekilen araçlar müşterilere en kısa sürede ulaştırılır ve güvenli bir şekilde araç sahibine teslim edilir. 

 

   

 

Kış Aylarında Daha Dikkatli Olmalıyız !

 

Araçlar bu soğuk havalarda daha fazla sorun yaratabilir, bu nedenden ötürü sizlerde gerekli zamanlarda bakımlarını yaptırmak ; antifriz kontrolü, lastik basınçlarını kontrol etmek, yağ seviyesini kontrol etmek, aydınlatma sistemleri ve sigortalarınızı kontrol etmek gibi.

 

Bütün bakımlarını yaptırsanız bile aracınızın yolda kalmayacağının garantisi yoktur. Bazen şanssızlık size de uğrayabilir. Bu ihtimalleri göz önüne aldığımızda ise ;beklenmedik bir lastik patlaması, akünün bitmesi veya motor suyunun donması gibi böyle durumlarla karşı karşıya kaldığınızda aracınızın çalıştırmamanız ve yolda kalmanız başınıza gelebilecek kötü durumlardan bir tanesidir.


Oto kurtarma olarak siz müşterilerimize 7/24 olarak hizmet vermekteyiz, iletişim sayfasında yer alan numara üzerinden bizleri direk arayabilir veya whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

     
 

afyon oto kurtarma firmaları,afyon acil oto kurtarıcı,afyon 7/24 oto kurtarıcı,afyon en yakın oto kurtarıcı,afyon oto kurtarma hizmeti,afyon güvenilir oto kurtarıcı hizmeti,afyon oto kurtarıcı iletişim numaraları,afyon oto kurtarma,afyon oto çekici firmaları,afyon acil oto çekici firmaları,afyon 7/24 oto çekici,afyon en yakın oto çekici,afyon oto çekici hizmeti,afyon güvenilir oto çekici hizmeti,afyon oto çekici,afyon yol yardım firmaları,afyon acil yol yardım,afyon 7/24 oto yol yardım,afyon en yakın oto yol yardım,afyon güvenilir yol yardım firmaları,afyon yol yardım,

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014